Podstawy do stołów

Podstawy do stołów, zwane również stelażami, nogami, postumentami do stołów z naszej oferty mają szerokie zastosowanie. Nasze stelaże i nogi do stołów można znaleźć w restauracjach, kawiarniach, barach, hotelach. Wykorzystywane są w stolikach kawiarnianych, stołach konferencyjnych, stołach bankietowych, stołach barowych. Mając odpowiedni blat można samodzielnie dobrać gotowy postument do stolika. Nasze stelaże do stołów mogą być wykorzystane również podczas różnego rodzaju eventów oraz targów. Często klienci samodzielnie wymieniają używane i uszkodzone postumenty w swoich lokalach.

Proponujemy podstawy do stołów wykonane ze stali chromowanej, stali malowanej, stali nierdzewnej, żeliwa i aluminium. Dostępne są w standardowej wysokości 730 mm oraz w wersji barowej 1100 mm. Dodatkowo możemy zaproponować szeroką gamę akcesoriów do naszych stelaży. Tutaj można wymienić następujące cześci do naszych postumentów: płyta górna mocująca do blatu stołowego, stopki do regulacji poziomu podstawy do stołu, górne krzyżaki do mocowania blatu.

Proponujemy dodatkowe usługi przeróbkowe związane z postumentami do stołów. Wykonujemy modyfikacje naszych podstaw do stołów. Na życzenie dostosowujemy ich wysokość na wybraną wysokość lub też malujemy nogi do stołów w lakierni proszkowej na wybrane kolory z palety barw RAL.