Komponenty do krzeseł fryzjerskich

Dostosowaliśmy naszą ofertę do producentów jak również końcowych użytkowników i właścicieli sieci salonów fryzjerskich. W asortymencie posiadamy części zamienne do krzeseł, foteli i  taboretów fryzjerskich. Towar dociera na nas bezpośrednio od producentów co gwarantuje dobre ceny dla Państwa.

Do najczęściej poszukiwanych części zamiennych należą: pompa fryzjerska zwana również kolumną hydrauliczną lub siłownikiem do fotela fryzjerskiego. Możemy zaproponować siłowniki do krzeseł i foteli fryzjerskich o różnych wysokościach. Podstawowe wykończenie powierzchni pompy do fotela fryzjerskiego to chrom. Jako opcję na zamówienie możemy zaproponować kolumnę hydrauliczną lub pompę fryzjerską w kolorze złota lub czarną.

Podstawy pięcioramienne, okrągłe i kwadratowe. Stalowe  chromowane i aluminiowe do krzeseł i foteli fryzjerskich stanowią podstawowy asortyment naszej oferty.

Do części najczęściej poszukiwanych do wymiany w fotelach i krzesłach fryzjerskich należą również kółka w obudowie z tworzywa sztucznego lub z nakładką ze stali nierdzewnej. Bieżnik kółka do fotela fryzjerskiego może być na oponie z miękkiego tworzywa termoplastycznego lub na bieżniku twardym do miękkich powierzchni. Jesteśmy bezkonkurencyjni w tym zakresie dostaw.

Służymy pomocą w doborze odpowiedniego siłownika do Państwa krzeseł  i taboretów fryzjerskich. Klient jest w stanie samodzielnie wymienić wszystkie niezbędne części w krześle i taborecie fryzjerskim, oszczędzając czas i pieniądze.